Your Cart

Wyjazdowa koszulka bayernu monachium sezon 2023-24

Adidas zaprezentował dziś nową koszulkę wyjazdową FC Bayern Monachium na sezon 2023-24, inspirowaną potężnym sloganem klubu „Mia san Mia (Jestem tym, kim jestem)”.

Hasło to, odzwierciedlone na wewnętrznej stronie kołnierzyka koszulka bayern monachium, symbolizuje ambicję, pewność siebie i chęć zwycięstwa „Gwiazdy Południa”. Reprezentuje również ducha, który narodził się w Monachium, ale jest zakorzeniony w sercach lojalnych fanów na całym świecie.

Zarówno koszulki zawodników, jak i kibiców mają grafikę inspirowaną mapą świata, z fluorescencyjnymi diamentami w kolorze różowym i zielonym, z których każdy reprezentuje świecący fanklub w innej części świata.

Fluorescencyjne kolory symbolizują kluczowe miasta kibiców, takie jak rozświetlone panoramy Nowego Jorku, Szanghaju i Bangkoku, a także błyszczące krajobrazy Tokio i Singapuru. Tokio i Singapur są celem letniej trasy koncertowej Southern Stars w tym miesiącu.

Koszulka dla graczy wyposażona jest w technologię HEAT.RDY, zaprojektowaną, aby pomóc graczom w osiągnięciu wysokiego poziomu gry w piłkę nożną przy zachowaniu komfortu. Technologia RDY została zaprojektowana, aby pomóc graczom w osiągnięciu wysokiego poziomu gry w piłkę nożną przy zachowaniu komfortu, podczas gdy edycja dla kibiców jest wyposażona w technologię AEROREADY, odprowadzającą wilgoć tkaninę, która zapewnia kibicom suchość na boisku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0