Your Cart

koszulka real madryt wyjazd na sezon 2023-24

Adidas zaprezentował dziś wyjazdową koszulkę Realu Madryt FC na sezon 2023-24, nazwaną „El Alma del Club” i inspirowaną „życiem i duszą” klubu – Madridism. — Madridism.

Symbolika i inspiracje w koszulka real madryt

Główna część koszulka real madryt 2024 jest granatowa z pełnokolorowym wzorem w pochmurnych kolorach, reprezentującym symbol „nieskończoności” i oddającym hołd niekończącej się pasji i wsparciu Madridistas. Dodatkowo rękawy są ozdobione kultowymi trzema paskami Adidas w oficjalnych kolorach klubu: złotym, srebrnym i fioletowym, co doskonale oddaje wolność i zabawę, jaką czują fani, gdy podążają za Galacticos przez góry i morza.

Każdy rękaw jest ozdobiony kultowymi trzema paskami Adidas, prezentującymi oficjalne kolory klubu: złoty, srebrny i fioletowy, uosabiając radość i wolność, jaką czują fani, gdy wyjeżdżają za granicę, aby kibicować Realowi Madryt. Przyjdź i kup koszulki real madryt i bluza real madryt!

Każdego roku wielu fanów Realu Madryt pokonuje tysiące kilometrów przez góry i morza, aby kibicować Galacticos przez cały sezon, a nowa koszulka została zaprojektowana, aby uhonorować i oddać hołd niezachwianemu wsparciu i towarzystwu fanów nawet poza stadionem Bernabeu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0
YOUR CART
  • No products in the cart.