Your Cart

Koszulka trzecia sc internacional na sezon 2023-24

Adidas i SC Internacional zaprezentowały drugą koszulkę wyjazdową drużyny na sezon 2023-24 podczas wydarzenia inauguracyjnego, które podkreśliło inicjatywy zrównoważonego rozwoju „Colorado”, który został uznany za pierwszy klub w Brazylii, który uzyskał certyfikat w zakresie gospodarki odpadami. Nowa koszulka ma szare kolory.

Cechy nowej koszulka sc internacional

Nowa koszulki piłkarskie 2024 ma innowacyjny szary wzór uzupełniony jasnymi detalami, z herbem klubu i logo Adidas na piersi, trzema paskami na ramionach i paskami po bokach, które otaczają koszulkę, wszystkie podkreślone delikatną zielenią. Dopasowane szorty i zielone spodenki są szare i ozdobione delikatnymi zielonymi detalami.

Nowe stroje międzynarodowego klubu są bezpośrednio powiązane ze strategicznymi filarami firmy Adidas, która zwiększyła wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu w swojej linii piłkarskiej, a także we wszystkich innych kategoriach. Do 2025 roku 90 procent produktów Trzech Pasków będzie zrównoważonych, zgodnie z globalnym zobowiązaniem firmy do zmiany życia poprzez sport.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0