Your Cart

Harland wyciekl numer koszulka manchesteru city podczas wakacji

Napastnik Manchesteru City, Erling Haaland, wydaje się przypadkowo ujawnić numer swojej koszulki przed oficjalnym ogłoszeniem. Haaland jest letnim nabytkiem drużyny City, który kosztował 51 milionów funtów, a mistrzowie Premier League zapewnili sobie następcę Sergio Agüero.

Norweg został odsłonięty przez City, ale numer koszulka haaland pozostawał tajemnicą – aż do dziś. Wideo pokazujące Haalanda na wakacjach w Marbelli pojawiło się w sieci. Napastnik trzyma koszulkę z napisem jego nazwiska i numerem 9 na plecach, gdy robi zdjęcia z fanem.

Erling Haaland ujawnia numer swojej koszulki przed oficjalnym ogłoszeniem

Numer 9 był powszechnie oczekiwanym wyborem Haalanda, ale potwierdzenie było wstrzymane do momentu opuszczenia klubu przez poprzedniego właściciela – Gabriela Jesusa. Arsenal potwierdził podpisanie umowy z Jesusem za 45 milionów funtów w poniedziałek, otwierając drogę dla Haalanda, aby przejąć ikoniczną koszulkę napastnika. Fani City po raz pierwszy zobaczą Haalanda w akcji 21 lipca, gdy klub zmierzy się z Club America w pierwszym meczu towarzyskim przedsezonowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0