Your Cart

Koszulka domowa inter miami na sezon 2024 wydana

Adidas zaprezentował koszulkę domową dla inter miami Football Club, zwaną koszulką 2getherness. Koszulka domowa inter miami 2024 zadebiutowała przeciwko Al Hilal i będzie noszona w sezonach 2024 i 2025 Major League Soccer (MLS).

Koszulka Adidas inter miami CF 2024-25 2getherness jest dostępna w nowym, ciemniejszym odcieniu różu (jasnoróżowym) z subtelnym wzorem „M” na przeszyciach materiału. Motto klubu, „Dream of Freedom”, jest dostępne w języku angielskim i hiszpańskim – angielskim na karku i hiszpańskim („Libertad Para Soñar”) na piersi. Hiszpański („Libertad Para Soñar”) jest nadrukowany na piersi.

Szczegółowe wprowadzenie koszulki inter miami domowa:

  • Koszulka inter miami 2024 ma główny kolor „Easy Pink”. Jest to czerwonawo-różowy kolor w porównaniu do poprzedniego „Real Pink”.
  • Royal Caribbean będzie nowym sponsorem klubu, zastępując XBTO, które było obecne na koszulkach przez ostatnie dwa sezony.
  • Najbardziej uderzającą rzeczą w koszulce domowej International Miami CF 2024 jest to, że wszystkie logo znajdują się na środku. Koszulka domowa International Miami 2024 nie zawiera żadnych grafik ani wzorów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0