Your Cart

Koszulki wyjazdowe fc barcelona na sezon 2023-24

Oddając hołd legendarnemu Johanowi Cruyffowi, który odegrał kluczową rolę w kształtowaniu stylu gry Barcelony, Nike nawiązało współpracę z FC Barcelona, aby zaprezentować nową koszulkę wyjazdową drużyny na sezon 2023-24. Zainspirowana jedną z wyjazdowych koszulek Barcelony z lat 70., jest biała z czerwonymi i niebieskimi detalami na rękawach.

Projekt jest podobny do poprzedniej koszulki domowej Barçy na nowy sezon, która oddała hołd pionierskiemu duchowi kobiecej piłki nożnej, inspirując się pierwszym meczem kobiet rozegranym przez kobiecą drużynę piłkarską Barçy na Spotify Camp Nou w 1970 roku, podczas gdy nowa koszulka wyjazdowa jest inspirowana José Cruyffem, który był pionierem w klubie.

Obie koszulki zostały zaprojektowane wokół koncepcji „Red and Blue Light, Lighting the Way”, podkreślając pionierskiego ducha, który uczynił Barçę tak wyjątkową i, podobnie jak kilku pionierów w historii Barçy, młodzi zawodnicy Barçy będą nadal oświetlać drogę w przyszłości.

Nowa koszulki fc barcelona dla dzieci wyjazdowa jest biała, ale to nie pierwszy raz, kiedy Barcelona nosi białą koszulkę. W latach dwudziestych i siedemdziesiątych ubiegłego wieku tacy piłkarze jak Alcántara, Samitier, César i Kubala grali w białych koszulkach.

Cruyff, twórca stylu gry Barcelony, również nosił białą koszulkę w wielu meczach, w tym w meczu Pucharu Europy z Aston Villą 1 marca 1978 roku, w którym był kapitanem klubu. Koszulka ma również czerwono-niebieskie wykończenia na rękawach i klasyczny herb klubu z 1978 roku. Zestaw wyjazdowy obejmuje również niebieskie spodenki i skarpetki w czerwono-niebieskie paski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0