Your Cart

Koszulka trzecia real madryt na sezon 2023-24

Adidas zaprezentował dziś drugą koszulkę wyjazdową Realu Madryt FC na sezon 2023-24. Koszulka celebruje historię Realu Madryt jako legendarnej europejskiej drużyny, odważnie nawiązując do legendy herbu Realu Madryt.

Oddając hołd kultowej drugiej koszulka real madryt trzecia z poprzednich sezonów, korpus nowej kolekcji jest wykończony w klasycznej czerni z jaskrawożółtymi akcentami na herbie i czarną obwódką wokół kultowego herbu.

Czerpiąc inspirację z koszulki noszonej przez Real Madryt, gdy zostali koronowani na mistrzów w finale Ligi Mistrzów UEFA 2000 przeciwko Valencia CF, czarny korpus koszulki został zaprojektowany tak, aby przypominać fanom kultowe momenty klubu z jego wspaniałych europejskich nocy, które obejmowały rekordowe 14 tytułów Ligi Mistrzów UEFA.

Tymczasem kolorystyka koszulki czerpie inspirację z kultowej korony Realu Madryt, która została na nowo wyobrażona w jasnych odcieniach i umieszczona na piersi, z inicjałami klubu wytłoczonymi po lewej stronie kołnierza.

Zaprojektowana, aby wspierać sportowe osiągi światowej klasy graczy, koszulka zawiera nową technologię Adidas. Koszulka dla graczy jest wyposażona w technologię HEAT.RDY, zaprojektowaną, aby pomóc graczom grać na wysokim poziomie w piłkę nożną i czuć się komfortowo. Edycja dla fanów zawiera technologię AEROREADY, która wykorzystuje materiały odprowadzające wilgoć lub pot, aby zapewnić graczom suchość i wygodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0