Your Cart

Koszulka olympique lyon 2023-24

Adidas nawiązał współpracę z Olympique Lyonnais, aby zaprezentować nowy zestaw wyjazdowy klubu na sezon 2023-24. Obie strony powróciły do kultowych strojów z długiej historii klubu, łącząc hołd z klasycznymi symbolami. Drużyna założy koszulkę po raz pierwszy na boisku podczas przedsezonowego meczu towarzyskiego z Manchesterem United na stadionie Murrayfield 19 lipca.

Dla nowej koszulki Adidas i klub wybrali kultowe kolory: czerwony i niebieski. Rzeczywiście, grafika ta przeplata wyraźne, nowoczesne i historyczne inspiracje, uosabiając ciągły postęp napędzany w szczególności przez system młodzieżowy i pokolenia talentów piłkarskich. Koszulka symbolizuje również silną więź między zawodnikami i kibicami, którzy wspólnie rozpoczęli nową przygodę.

Każdy szczegół na nowej koszulce będzie ważny w sezonie 2023-24, ponieważ zawiera ona herb klubu w stylu vintage, zawierający wzór w kształcie litery V, który jest hołdem dla młodych talentów z obozów młodzieżowych. Kołnierzyk, mankiety i boki Koszulka olympique lyon 2024 są ozdobione efektownym i harmonijnym czerwonym paskiem, a kultowe trzy paski są również w kolorze czerwonym.

Haftowana naszywka w stylu vintage na piersi wyraża również głębokie przywiązanie klubu do jego kibiców, którzy przez dziesięciolecia śledzili podróże klubu i okazywali swoją miłość do klubu, drużyn męskich i żeńskich, pisząc razem własną historię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0