Your Cart

Koszulka domowa paris saint germain 2023-2024

Nike, we współpracy z francuskim klubem psg, zaprezentowało nową koszulkę domową drużyny na sezon 2023-24, która oddaje hołd kultowemu paryskiemu projektowi koszulki i pokazuje wyjątkowego ducha stolicy Francji.

Kultowa koszulka psg jest reinterpretacją koszulki noszonej przez paryskich graczy na początku XXI wieku i oddaje istotę Paris Saint-Germain poprzez intrygujący design. Symbole klubu, czerwone i białe pasy, dynamicznie wtapiają się w ciemnoniebieskie tło, niczym poświata na paryskiej panoramie.

Trójkolorowe barwy pozostają w widocznym miejscu, podkreślając dumę Paris Saint-Germain, najbardziej utytułowanego francuskiego klubu, który rozprzestrzenił swoje francuskie barwy poza stolicę i świeci z pasją na całym świecie.

Koszulka domowa na sezon 2023-24 wykorzystuje również najnowocześniejsze innowacje Nike. Ta wysokowydajna tkanina techniczna wykorzystuje technologię Nike Dri-FIT ADV, która pomaga dzisiejszym graczom zachować suchość przez ponad 90 minut każdego meczu. Oddychający splot FIT ADV zapewnia odparowywanie potu, pomagając graczom zachować chłód i lekkość oraz utrzymać wysoki poziom wydajności do ostatniego gwizdka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0