Your Cart

Koszulka domowa newcastle united 2023-2024

Gdy drużyna po raz pierwszy od prawie dwóch dekad dociera do Ligi Mistrzów, marka odzieży sportowej Castore nawiązała współpracę z Newcastle United FC, aby wprowadzić na rynek nową koszulkę domową na sezon 2023-24.

Nowa koszulka celebruje prestiżową historię klubu, w której fani Newcastle United zawsze wykazywali niezachwianą lojalność wobec Toon Army, zarówno na szczycie, jak i na dole. Nowa koszulka oddaje hołd nierozerwalnej więzi między klubem a jego fanami, gdy drużyna wkracza w nową erę sukcesów pod wodzą menedżera Eddiego Howe’a.

Wyposażona w kultowe czarno-białe paski, kołnierzyk w stylu retro z lat 80. i podwójne szwy, nowa koszulka reprezentuje to, co najlepsze w odzieży sportowej i oznacza trzeci rok współpracy między Castore i Newcastle United. Oczywiście wykończeniem będzie opaska UEFA Champions League, która pojawi się na koszulce Magpies po raz pierwszy od prawie dwóch dekad.

Koszulka zawodnika ma dzielone obszycie dla wygody, laserowo wycięte otwory pod pachami dla oddychalności i zakrzywione tylne obszycie dla najwyższego stylu. Koszulce domowej towarzyszyć będą czarno-białe spodenki, a także czarno-białe skarpety, dając drużynie elastyczność w łączeniu i dopasowywaniu w szerszym zakresie meczów.

Projekt nowej koszulki piłkarskie tanie oddaje hołd wielkiemu dziedzictwu Newcastle United FC, zapewniając jednocześnie elegancki, nowoczesny styl wymagany w sporcie na elitarnym poziomie, a co najważniejsze, wysoką wydajność sportową. Z niecierpliwością czekamy na wyniki drużyny w Europie w przyszłym sezonie i mamy nadzieję, że będą mogli kontynuować imponującą passę sukcesów, które osiągnęli, odkąd Eddie Howe dołączył do klubu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0