Your Cart

Koszulka domowa fc barcelona na sezon 2023-24

Nike i FC Barcelona zaprezentowały nową koszulkę domową na sezon 2023-24. Koszulka dodaje znaczący szczegół do klasycznego projektu szerokich czerwonych i niebieskich pasów – kształt diamentu osadzony w herbie drużyny. Projekt symbolizuje pierwszy mecz piłki nożnej kobiet rozegrany na Spotify Camp Nou, kolejny przykład pionierskiego ducha Barçy i ciągłego sukcesu klubu jako lidera w sporcie i społeczeństwie.

Nowa koszulka domowa zawiera nigdy wcześniej nie widziany wzór herbu Barça, osadzony w kształcie diamentu, reprezentujący symbolikę pierwszego kobiecego fanklubu, założonego w 1971 roku. Czerwone i niebieskie koszulka fc barcelona są inspirowane tym uświęconym tradycją symbolem, a kampania wprowadzająca koszulka na rynek jest zakorzeniona w tym pionierskim duchu i jest prowadzona przez zawodników FC Barcelona, którzy są wzorem sukcesu i inspiracją dla dzisiejszych młodych wzorców do naśladowania.

Nike Football wprowadziła przełomowe innowacje do swojej najnowszej kolekcji, zaprojektowanej z myślą o zrównoważonym rozwoju i zaprojektowanej tak, aby pomóc graczom w pełni wykorzystać ich potencjał. Dzięki żmudnym badaniom zespół projektantów opracował zaawansowane koszulki z technologią Dri-FIT ADV, która gwarantuje graczom elastyczność na boisku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0