Your Cart

Koszulka domowa bayern monachium 2023-24

Adidas zaprezentował nową koszulkę domową FC Bayern Monachium na sezon 2023-24, honorując biało-czerwone dziedzictwo klubu.

Nowa koszulka opiera się na klasycznym stylu z przeszłości i została zaktualizowana na nowy sezon, reinterpretując klasyczne czerwono-białe kolory, które reprezentują tożsamość i pasję zespołu. Z wyraźną białą podstawą i uderzającymi karmazynowymi rękawami, koszulka jest prostym hołdem dla pierwszej domowej koszulki drużyny Bundesligi, która była hołdem dla pierwszej kampanii Bundesligi.

Słowa „Rot & Weiß ein Leben lang” po wewnętrznej stronie kołnierzyka oznaczają „Red and White for Life” i odnoszą się do zasady klubu, że koszulki domowe muszą być czerwono-białe, co dodatkowo odzwierciedla język projektowania koszulka bayern monachium 2024.

Odzwierciedlając biało-czerwone dziedzictwo FC Bayern i jego silne więzi z miastem Monachium poza piłką nożną, Adidas i FC Bayern połączą siły z festiwalem Superbloom w stolicy Bawarii (2-3 września), aby pogłębić biało-czerwoną historię i pokazać, że Monachium ma również „biało-czerwone serce!”. „Biało-czerwona historia zostanie pogłębiona w Monachium.

Zarówno koszulki zawodników, jak i kibiców są wykonane z poliestru pochodzącego z recyklingu, co świadczy o ciągłym zaangażowaniu firmy Adidas w redukcję odpadów z tworzyw sztucznych. Na początku tego roku Adidas ogłosił, że jego cel zastąpienia pierwotnego poliestru wszędzie tam, gdzie to możliwe, poliestrem pochodzącym z recyklingu do końca 2024 roku może zostać osiągnięty przed terminem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0