Your Cart

Koszulka as roma domowa 2023-24

Adidas nawiązał współpracę z włoskim klubem AS Roma, aby zaprezentować nową koszulkę domową zespołu na sezon 2023-24, w której najbardziej kultowy symbol stołecznego klubu, Lupetto, powraca do miasta.

Nick Craggs, globalny dyrektor generalny Adidas ds. piłki nożnej, powiedział: „Roma to klub o bogatym dziedzictwie i wyjątkowej kulturze, która podbiła serca pokoleń fanów. Cieszymy się, że możemy współpracować z klubem i jego fanami, aby napisać nowy rozdział doskonałości i stworzyć czerwono-żółtą koszulkę na wieki”.

Prosta, ale klasyczna koszulka domowa FC Roma na sezon 2023-24 celebruje tradycyjne kolory klubu w ponadczasowym wizerunku. Z klasyczną czerwoną podstawą i żółtymi detalami, kultowa odznaka głowy wilka stworzona przez nieżyjącego już znanego projektanta Piero Grattona w 1978 roku powraca na klatkę piersiową, jeden z najbardziej charakterystycznych i kultowych elementów w historii klubu, z logo Adidas wyróżniającym się w jego miejscu.

Detale z tyłu kołnierzyka koszulki są inspirowane przez fanów i oddają hołd jednemu z najbardziej kultowych wyrażeń kibiców Romy: „Daje Roma Daje (Chodź Roma, chodź!)”.

Nowe koszulki piłkarskie są wyposażone w odprowadzającą pot technologię AEROREADY, która zapewnia komfort i oddychalność zarówno graczom, jak i kibicom, i są wykonane z włókna poliestrowego pochodzącego z recyklingu, co odzwierciedla ciągłe zaangażowanie firmy Adidas w walkę z odpadami z tworzyw sztucznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0