Your Cart

Klubowy sklep Barcelony wyprzedaje koszulka lewandowsk

Podpisanie przez Barcelonę kontraktu z Robertem Lewandowskim przyciągnęło tak wiele uwagi, że jeden ze sklepów klubowych musiał zaprzestać sprzedaży koszulek z jego nazwiskiem, ponieważ litera „W” została wyprzedana.

Zgodnie z filmem opublikowanym we wtorek w mediach społecznościowych, kibic w jednym z oficjalnych sklepów klubu zapytał pracownika, dlaczego nie może kupić koszulka lewandowski.

„Nie mamy już litery W, Lewandowski miał dwie i są wyprzedane”. odpowiedział pracownik. Rzecznik Barcelony potwierdził ESPN, że pojawił się problem i powiedział, że klub spodziewa się, że zostanie on rozwiązany we wszystkich sklepach do czwartku.

Litera W jest niezwykle rzadka w języku hiszpańskim i katalońskim, a Królewska Akademia Hiszpańska (RAE) stwierdziła, że jej użycie jest ograniczone do „słów pochodzenia germańskiego, takich jak Wagnerian …… lub brytyjskiego, takich jak Washingtonian lub whisky”.

Oficjalnie przybył we wtorek po tym, jak w weekend ogłoszono zasadniczą umowę, w której Barcelona zapłaciła Bayernowi Monachium opłatę transferową w wysokości 45 mln euro plus potencjalną wariancję w wysokości 5 mln euro, a zawodnik podpisał czteroletni kontrakt. Kontrakt zawiera klauzulę zwolnienia w wysokości 500 milionów euro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0