Your Cart

Gavi opusci euro 2024 po kontuzji kolana w hiszpanii

Pomocnik Barcelony Xavi prawdopodobnie opuści resztę sezonu 2023-24 i przyszłoroczną Ligę Europy po zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie.

Gavi doznał kontuzji w niedzielnym meczu kwalifikacyjnym Hiszpanii z Gruzją, a źródła Barcelony, które chciały zachować anonimowość, ponieważ nie były upoważnione do omawiania informacji, spodziewają się, że 19-latek będzie nieobecny co najmniej do lata. Hiszpańskie źródła FA, które wypowiadały się pod warunkiem zachowania anonimowości z tego samego powodu, również nie uznały GAVI za zdolnego do gry na Euro w Niemczech.

Barcelona dodała w oficjalnym oświadczeniu, że Garvey doznał urazu łąkotki zewnętrznej w kolanie i że w ciągu najbliższych kilku dni przejdzie operację, po której potwierdzą długość jego oczekiwanej nieobecności. Garvey opuścił boisko we łzach w 26. minucie meczu z Valladolid po tym, jak wylądował niezgrabnie po wzniesieniu się w celu opanowania piłki.

„To brzydka część piłki nożnej. To najbardziej bolesne zwycięstwo, jakiego doświadczyłem w życiu”. powiedział po meczu selekcjoner Hiszpanii Luis de la Fuente. Zachęcamy do zakupu koszulka gavi hiszpania w sklepie, aby wesprzeć Garveya i życzyć mu szybkiego powrotu do zdrowia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0