Your Cart

Cristiano Ronaldo odzyskal koszulka manchesteru united z numerem 7

Manchester United potwierdził, że powracający rozgrywający Cristiano Ronaldo będzie nosił koszulka ronaldo 7. Portugalski napastnik nosił ten kultowy numer podczas swojego pierwszego pobytu na Old Trafford i stał się z nim kojarzony.

Napastnik Edinson Cavani zaproponował, że zrezygnuje z numeru na koszulce i będzie teraz nosił 21 z tyłu koszulki, ten sam numer, którego używał z Urugwajem. Cavani wszedł jako zmiennik w wygranym 1:0 meczu z Wolves w weekend i nosił koszulkę z numerem 7. Zasady Premier League stanowią, że każda zmiana numeru w połowie sezonu wymaga od klubów dostarczenia numerów zastępczych wszystkim fanom, którzy za nie zapłacili i mają na nich wydrukowaną nazwę i numer poprzedniego numeru.

Koszulka z numerem 7 to kultowa koszulka United, w której przez lata występowali George Best, Bryan Robson, Eric Cantona i David Beckham. Ronaldo przejął ten numer po odejściu Beckhama i przywłaszczył go sobie w latach 2003-2009.

Crowe powrócił do United po 12 latach nieobecności, przechodząc tego lata z Juventusu i podpisując dwuletni kontrakt w Premier League.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0