Your Cart

Numer koszulka i debiut kane a potwierdzone

Bayern Monachium sfinalizował transfer Harry’ego Kane’a. 30-letni napastnik wysłał wzruszającą wiadomość do fanów Tottenhamu przed przeprowadzką za 100 milionów funtów, która podobno obejmuje dodatki o wartości dodatkowych 20 milionów funtów.

Bayern potwierdził transfer w sobotę rano na podstawie kontraktu do 2027 roku, a Kane przekazał Bawarczykom koszulkę z numerem 9. Oczekuje się, że będzie mógł zadebiutować w Superpucharze Niemiec przeciwko Red Bull Lipsk dziś wieczorem. Jestem zachwycony, że mogę być teraz częścią Bayernu Monachium” – powiedział Kane.

„Bayern Monachium to jeden z największych klubów na świecie i zawsze mówiłem, że chcę się przenieść i udowodnić swoją wartość na najwyższym poziomie w mojej karierze. Bayern Monachium charakteryzuje się kulturą zwycięstwa – wspaniale jest tu być”. Bayern złożył kilka ofert Tottenhamowi, który przyjął propozycję podpisania kontraktu z Kane’em na rok przed wygaśnięciem jego umowy.

Dyrektor generalny Jan Christian Dresden dodał: „To był długi proces, ale teraz wszyscy jesteśmy zachwyceni, że Harry Kane założy koszulka kane bayern ze skutkiem natychmiastowym.

„Harry Kane był naszym wymarzonym zawodnikiem od samego początku i idealnie pasuje do naszego DNA i klubu pod względem ruchu i osobowości. Światowej klasy środkowy napastnik był ważnym czynnikiem w świętowaniu przez Bayern ich największego tytułu i jesteśmy przekonani, że Harry Kane będzie kontynuował tę historię sukcesu. Nasi fani mogą spodziewać się jednego z najlepszych strzelców naszych czasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0