Your Cart

Luka Modric nie podjal jeszcze jasnej decyzji w sprawie swojej przyszlosci

Pomimo pogłosek o możliwym odejściu, Modric zdecydował się kontynuować swoją politykę rocznego przedłużenia kontraktu na początku sezonu 2023/24.

Chorwat został zapewniony, że pozostanie w planach Ancelottiego, mimo że we wrześniu skończy 38 lat. Witamy w koszulka modric.

Jednak pomimo stanowiska Ancelottiego w lecie, doświadczony organizator pomocy zasygnalizował swoją frustrację z powodu odgrywania drugorzędnej roli do tej pory w sezonie 2023/24, z którą Ancelotti starał się delikatnie poradzić.

Obecny kontrakt Modrica wygasa w czerwcu i w obecnej sytuacji jest mało prawdopodobne, aby podpisał przedłużenie, a zainteresowanie ze strony Arabii Saudyjskiej ma powrócić w styczniu.

Real Madryt poprosi Modrica, aby nie opuszczał klubu w środku sezonu, a sam Modric nie będzie skupiał się na kolejnym kroku, dopóki nie będzie musiał wykonać telefonu.

„Naszym planem jest dalsze tworzenie historii, dalsze zdobywanie tytułów i miejmy nadzieję, że w tym sezonie tak się stanie”, według Marca. „Ważne jest również, aby cieszyć się każdą chwilą, ponieważ nigdy nie wiadomo, jak długo to potrwa w najlepszym klubie na świecie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0