Your Cart

Lewandowski otrzymuje koszulka barcelony z numerem 9

Lewandowski przeniósł się do Barcelony w tym oknie transferowym za kwotę 45 milionów euro + 5 milionów euro w dodatkach. Polski piłkarz poprowadzi atak Barcelony w przyszłym sezonie jako prawdziwy numer 9 w polu karnym i jego okolicach.

Nie jest jednak jasne, czy Robert Lewandowski będzie nosił koszulka lewandowski barcelony z numerem 9 w FC Barcelona w przyszłym sezonie. Dowiedzmy się dlaczego.

Memphis Depay będzie dopiero trzecim wyborem w przyszłym sezonie, ponieważ obecnie nosi koszulkę z numerem 9 po desperackim poszukiwaniu czasu gry przed Mistrzostwami Świata. W międzyczasie wielkie nazwisko Robert Lewandowski chce odcisnąć swoje piętno w nowej lidze i z pewnością będzie podstawowym środkowym napastnikiem.

Istnieje również silna konkurencja dla Memphisa Depaya, ponieważ FC Barcelona przedłużyła kontrakt Ousmane’a Dembele do 2024 roku i podpisała kontrakt z Rafinhą z Leeds United. Ponadto Barcelona może polegać na Ansu Fathim, Pierre-Emericku Aubameyangu i Ferranie Torresie w ataku. Podsumowując, na Memphisie Depayu spoczywa duża presja w roku Pucharu Świata.

Nawet jeśli Holendrowi nie uda się wykonać udanego ruchu, oczekuje się, że nadal będzie nosił koszulkę z numerem 9, którą obecnie nosi Memphis Depay.

Z drugiej strony, Robert Lewandowski nosi koszulkę z numerem 9 od sezonu 2011-12, kiedy grał jeszcze dla Borussii Dortmund. Wcześniej Robert Lewandowski nosił koszulki z numerami 7 i 8, ale te dwa numery nie są teraz puste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0