Your Cart

Koszulka wyjazdowa crystal palace 2023-24

Macron nawiązał współpracę z klubem Premier League Crystal Palace, aby zaprezentować nową koszulkę wyjazdową na sezon 2023-24. Nowo wprowadzony pomocnik Jefferson Lerma jest pierwszym modelem nowej koszulki, którą Eagles będą nosić na boisku w pierwszym przedsezonowym meczu towarzyskim tego lata przeciwko Barnet dziś wieczorem (czasu lokalnego).

Uderzająca koszulki piłkarskie klubowe wyjazdowa na nowy sezon łączy historię klubu z popularnym wzorem wstążki z lat 70-tych, z bielą i błękitem nieba jako głównymi kolorami, po raz kolejny przywołując początki klubu z 1861 roku.

Tekst „Crystal Palace Football Club Founded 1861” jest ułożony płasko jako element wspierający błękitną wstążkę, uznając kluczową rolę, jaką Crystal Palace, najstarszy zachowany klub w lidze zawodowej, odegrał w rozwoju nowoczesnej piłki nożnej. Dopasowane spodenki i skarpetki są wykonane w tym samym kolorze. Dopasowane spodenki i skarpetki w kolorze białym z niebieskimi detalami również zadebiutują z piłkarzami na stadionie The Hive, macierzystym stadionie Barnet.

Nowa koszulka została wyprodukowana z ekologicznej tkaniny Macron wykonanej w 100% z przetworzonej przędzy poliestrowej, pochodzącej z recyklingu tworzyw sztucznych i certyfikowanej zgodnie z globalnymi standardami recyklingu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0
YOUR CART
  • No products in the cart.