Your Cart

Koszulka wyjazd liverpool na sezon 2023-24

Nike i Liverpool FC zaprezentowały nową koszulkę wyjazdową na sezon 2023-24, nowoczesną wersję koszulki wyjazdowej klubu z lat 1995-96.

Koszulka w zielono-białym ćwierćformatowym wzorze z czarnym kołnierzykiem i mankietami ma nowoczesny i szykowny wygląd, a zielone sekcje Starfire Green, Venom Green i Pine Green są cyfrowo nakładane i łączone ze sobą.

Zgodnie ze zwyczajem, logo „97” z tyłu koszulki pod kołnierzykiem upamiętnia 97 fanów, którzy stracili życie w tragedii na Hillsborough. Pełny zestaw zawiera również czarne spodenki, czarne logo i białe skarpetki z czarno-zielonymi wykończeniami.

Koszulka liverpool Nike są produkowane w sposób zrównoważony, zarówno w wersji dla graczy, jak i kibiców, z tkaniny poliestrowej pochodzącej w 100% z recyklingu, która jest wytwarzana z przetworzonych plastikowych butelek.

Plastikowe butelki są zbierane, czyszczone i topione w celu wytworzenia wysokiej jakości przędzy w ramach zobowiązania Nike „Move To Zero” do zrównoważonego rozwoju. Odzież piłkarska jest liderem w zakresie zrównoważonego rozwoju i jest zgodna z inicjatywą Liverpool FC „The Red Way”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0