Your Cart

koszulka sc internacional trzecia 2023-24

Adidas i SC Internacional zaprezentowały nową, drugą koszulkę wyjazdową drużyny na sezon 2023-24 podczas imprezy inauguracyjnej, która podkreśliła inicjatywy zrównoważonego rozwoju „Czerwonych Diabłów”, którym przypisuje się bycie pierwszym klubem w Brazylii, który uzyskał certyfikat w zakresie gospodarki odpadami. Premiera podkreśliła inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju „Czerwonych Diabłów”, które zostały uznane za pierwszy brazylijski klub, który uzyskał certyfikat w zakresie gospodarki odpadami.

Połowa energii zużywanej na Estádio Beira-Rio pochodzi z czystych źródeł energii, co znacznie zmniejsza emisję CO2. Część membrany dachowej umożliwia zbieranie wody deszczowej i jej ponowne wykorzystanie w toaletach. Ponadto klub posiada centrum przetwarzania odpadów, które sortuje odpady przed wysłaniem ich do Cavallerada Cooperative for the Collection of Recyclable Materials (ASCAT) w celu ostatecznej utylizacji.

Nowa tanie koszulki piłkarskie ma innowacyjny szary wzór z jasnymi detalami, z herbem klubu i logo Adidas na piersi, trzema paskami na ramionach i paskami po bokach, które podkreślają korpus koszulki, a wszystko to w delikatnej zieleni. Dopasowane szorty i zielone spodenki są szare i ozdobione delikatnymi zielonymi detalami. Koszulki są wykonane w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu, co odzwierciedla ciągłe zaangażowanie firmy Adidas w walkę z plastikowymi odpadami.

Nowe stroje międzynarodowego klubu są bezpośrednio powiązane ze strategicznymi filarami Adidasa, ponieważ marka zwiększyła wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu w swojej linii piłkarskiej, a także we wszystkich innych kategoriach. Do 2025 roku 90 procent produktów Trzech Pasków będzie zrównoważonych, zgodnie z globalnym zobowiązaniem firmy do zmiany życia poprzez sport.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0