Your Cart

Koszulka santos fc trzecia na sezon 2023-24

Umbro nawiązało współpracę z brazylijskim klubem Santos FC, aby uhonorować historię klubu w Azji, wprowadzając nową drugą koszulkę wyjazdową drużyny na sezon 2023-24. Czerpiąc inspirację z podróży klubu do Japonii, Chin i Korei Południowej, nowa koszulka opowiada historię historycznych spotkań klubu z krajami Azji i innych części świata.

Unikalny projekt graficzny nowej tanie koszulki klubowe przedstawia nieustraszonego karpia, który symbolizuje siłę, wytrwałość i zwycięstwo w kulturze azjatyckiej. Zdolność tej szanowanej ryby do pokonywania rwących potoków i wodospadów jest zgodna z etosem klubu na boisku piłkarskim.

Koszulka ma ciemnoniebieską podstawę, ozdobioną jasnoniebieskimi i czerwonymi rysunkami przedstawiającymi karpie radujące się w rwącym potoku. Słowo „JAPAN” jest dumnie napisane elegancką ikoną na mankiecie lewego rękawa, elegancką czcionką inspirowaną japońską kaligrafią, która idealnie komponuje się z japońską flagą. Ponadto nazwiska i numery zawodników z tyłu koszulki są przedstawione klasyczną czcionką w stylu japońskiej kaligrafii.

Wyjątkowy rozdział w bogatej historii klubu, koszulka nie tylko celebruje globalne wpływy Santosu, ale także jego wyjątkowe relacje z Japonią i tradycję przyjaźni, która wykracza poza granice państwowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0