Your Cart

Koszulka messi sprzedana na aukcji za 43 623 euro

Od końca listopada stołeczny klub wystawia na aukcję koszulki noszone przez swoich zawodników. Argentyńczyk ustanowił rekord w meczu z Angers.

Pierwsza koszulka Paris Saint-Germain noszona przez mistrza świata Lionela Messiego została sprzedana za 43 623 euro. Podobnie jak 17 innych koszulek noszonych przez paryskiego gracza przeciwko Angers (2-0) 11 stycznia, rekordowa koszulka Argentyńczyka z numerem 30 trafiła do chińskiego licytanta w niedzielne popołudnie. Wydawał się zdeterminowany, aby dodać koszulkę do swojej kolekcji: jego pierwsza oferta wynosiła 22 000 euro, a dopiero siódma wygrała.

Na tej samej aukcji koszulka Neymara została sprzedana za 7 894 euro. W meczach z Lens lub Strasbourgiem koszulka Kyliana Mbappe zaalarmowała liczących, a ceny wzrosły do 14 083 i 15 017 euro. W rezultacie jednak kosztuje ona trzy razy mniej niż koszulka messi.

Paris Saint-Germain uruchomiło system aukcyjny dla koszulek noszonych od końca listopada. Za każdym razem klub informuje, czy koszulka jest podpisana, czy była faktycznie noszona, czy tylko przygotowana, oraz na co zostaną przeznaczone zebrane pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0