Your Cart

Koszulka inter miami wyczerpały się po przylocie messi

Debiut Lionela Messiego w Miami International wywołał ogromne emocje w Stanach Zjednoczonych. Podczas gdy argentyński napastnik odegrał już decydującą rolę na boisku, koszulki drużyny z Florydy, zaprojektowane przez Adidasa, są rozchwytywane na całym świecie. Do tego stopnia, że zaczęło ich brakować.

Lionel Messi uwalnia swoją pasję za Atlantykiem. Od momentu podpisania kontraktu z Miami International dziesięć dni temu, argentyński napastnik wywołał ogromny entuzjazm w Stanach Zjednoczonych. Jego nowa koszulka inter miami messi, trzecia w karierze klubowej (po Barcelonie i Paris Saint-Germain), jest rozchwytywana na całym świecie.

Do tego stopnia, że większość koszulek Miami International No. 10 zaprojektowanych przez Adidasa zniknęła z rynku. Na stronie internetowej Adidas France jedyną koszulką wyjazdową Miami International, która jest nadal dostępna w środę rano, jest czarna koszulka wyjazdowa Miami International bez floków.

Niemożliwe jest szybkie zdobycie koszulki domowej (różowej) lub jakiejkolwiek odzieży wierzchniej z nazwiskiem siedmiokrotnego zdobywcy Złotej Piłki. Większość z tych koszulek jest już dostępna w przedsprzedaży, a dostawa może potrwać miesiące. Według Marca, Adidas ma trudności z zaspokojeniem globalnego popytu. Według Fox Sports, od czasu ogłoszenia rekrutacji Pulgara, sprzedaż koszulek Miami International wzrosła dwudziestopięciokrotnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0