Your Cart

Koszulka domowe i wyjazdowe portugalii na mistrzostwa swiata 2022

Nike przedstawia koszulki reprezentacji narodowej mężczyzn 2022 oraz kolekcję odzieży treningowej i lifestyle’owej. Odważna, przeprojektowana kolekcja reprezentacji narodowych 2022 podkreśla kulturę innowacji Nike i celebruje żywiołowość, różnice i bogactwo kulturowe narodowej piłki nożnej, łącząc dedykowaną technologię sportową i cyfrowy design z duchem każdego kraju.

Zestawy reprezentacji Portugalii 2022 oznaczają nową erę portugalskiej piłki nożnej. koszulka portugalii domowa oddaje hołd portugalskiej fladze w kolorach Pepper Red, Gorge Green i odrobiną Gold Dart, z ukośną linią oddzielającą czerwień i zieleń, naśladując wygląd flagi nałożonej na ciało podczas świętowania zwycięstwa.

Koszulka wyjazdowa jest w kolorze Sail White, beżowym odcieniu, który pomaga drużynie wyróżnić się z tłumu jasnych białych koszulek. Ponadto duma narodowa jest pokazana poprzez herb Portugalskiej Federacji Piłki Nożnej (reprezentacji narodowej) na piersi i motyw sfery armilarnej z tyłu kołnierza.

Zarówno koszulki meczowe, jak i treningowe są wyposażone w Dri-FIT ADV, wiodącą platformę rozwoju tkanin odzieżowych Nike. Koszulki meczowe i treningowe łączą w sobie rygorystyczne dane z pełnowymiarowym projektowaniem komputerowym opartym na modelach 4D, aby stworzyć lekką, najnowocześniejszą odzież technologiczną. Nowe bezszwowe koszulki zostały zaprojektowane piksel po pikselu, aby zapewnić bardziej precyzyjną oddychalność dla niezakłóconej gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0