Your Cart

Koszulka domowa real madryt 2023-24

Adidas prezentuje domową koszulkę Realu Madryt FC na sezon 2023-24, oddając hołd minimalistycznej kolorystyce i estetyce drużyny, która jednoczy fanów i zawodników od 121 lat.

Czysto biała koszulka jest teraz symbolem Madrytu, a jej kolor i estetyka wywołują natychmiastowe poczucie dumy i przynależności wśród fanów Realu Madryt na całym świecie. Koszulka domowa ma kolorowy, prosty i elegancki design, podkreślony warstwowym czarno-złotym dekoltem w kształcie litery V i efektownym pionowym czarnym paskiem z boku.

Koszulka real madryt 2024 zawiera również nowy element, który nie był wcześniej widziany, kultowy klubowy slogan „¡Hala Madrid!” umieszczony na kołnierzu. — Hasło to jest zawsze skandowane z trybun przez zagorzałych Madridistas wspierających Galacticos.

Koszulka zawodnika Realu Madryt na nowy sezon jest wyposażona w technologię HEAT.RDY, która została zaprojektowana w celu promowania cyrkulacji powietrza i zapewnienia graczom komfortu. Technologia RDY została zaprojektowana, aby promować cyrkulację powietrza i pomagać graczom czuć się komfortowo. Edycja dla fanów zawiera technologię AEROREADY, odprowadzającą wilgoć tkaninę, która zapewnia fanom suchość i chłód podczas jazdy na zielono.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0