Your Cart

Koszulka domowa manchester city 2023-24

PUMA, wiodąca na świecie marka sportowa, zaprezentowała nową domową koszulkę Manchester City FC na sezon 2023-24. Zainspirowana koszulką noszoną przez klub w pierwszym sezonie na Etihad Stadium, koszulka jest szczegółowo opisana kultowymi elementami stadionu, aby uczcić 20. rocznicę przybycia klubu na Etihad Stadium, gdzie miało miejsce tak wiele kultowych momentów.

20-lecie Manchesteru City na Etihad Stadium to doniosła okazja, a klub osiągnął w tym czasie niesamowity wzrost. Nowa koszulka domowa jest hołdem dla niesamowitych chwil, które miały miejsce na stadionie i niezachwianego wsparcia fanów na przestrzeni lat.

Nowa koszulka manchester city domowa na sezon 2023-24 jest świadectwem tego wielkiego dziedzictwa, świętując 20. rocznicę nowego domu City i świętując Etihad Stadium oraz wszystkich fanów City, którzy nazywają go domem. Koszulka ma ten sam biały dekolt w kształcie litery V, co pierwsza domowa koszulka klubu noszona na Etihad Stadium w sezonie 2003-04.

Projekt przodu jest inspirowany wyjątkową architekturą stadionu Etihad, w szczególności czterema masywnymi wieżami widocznymi z zewnątrz stadionu, które przekształciły się w cztery okrągłe paski na koszulce. Sylwetka stadionu i kod pocztowy są wyświetlane po wewnętrznej stronie tylnej części szyi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0