Your Cart

Koszulka domowa liverpool 2023-24

Nike i Liverpool FC zaprezentowały nową koszulkę domową na sezon 2023-24, która jest hołdem dla legendy klubu Billa Shankly’ego w ostatnim sezonie prowadzenia „Czerwonych” pięć dekad temu.

Kultowa koszulka została przeprojektowana tak, aby zawierała klasyczny wizerunek jaskrawej czerwieni Liverpoolu z białym kołnierzem i mankietami, inspirowany zwycięską drużyną Shankly’ego z 1973-74 FA Cup. Zgodnie z tradycją, płomień „97” z tyłu koszulki, poniżej kołnierzyka, upamiętnia 97 kibiców, którzy stracili życie w tragedii na Hillsborough.

Kapitan męskiej drużyny Henderson powiedział: „Nowa koszulka liverpool 23/24 domowa to klasyk. Biorąc pod uwagę inspirację, która za nią stoi, jest bardzo kultowa i stanowi hołd dla historii tego wspaniałego klubu. Nie możemy się doczekać, aby jako pierwsi założyć ją przeciwko Villi na Anfield”.

Heinz, wicekapitan drużyny kobiet, dodał: „Zawsze z dumą nosimy koszulkę Liverpoolu. To zawsze ekscytujące widzieć nowy projekt, a kiedy jest on związany z historią tego klubu, czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym. Jesteśmy podekscytowani, że będziemy ją nosić w przyszłym sezonie”.

Koszulki Nike są produkowane w sposób zrównoważony, zarówno w wersji dla graczy, jak i kibiców, z tkaniny poliestrowej pochodzącej w 100% z recyklingu, która jest wytwarzana z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu. Plastikowe butelki są zbierane, czyszczone i topione w celu uzyskania wysokiej jakości przędzy w ramach zobowiązania Nike „Move To Zero” do zrównoważonego rozwoju. Odzież piłkarska zawsze była w czołówce zrównoważonego rozwoju i jest zgodna z inicjatywą Liverpool FC „The Red Way”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0