Your Cart

Koszulka domowa inter mediolan na sezon 2023-24

Nike i FC inter mediolan prezentują nową domową koszulkę Interu Mediolan na sezon 2023-24.

Nowa koszulka inter mediolan domowa zaciera tradycyjne czarno-niebieskie linie dzięki płynnemu projektowi, który reprezentuje wszechstronność stale rozwijającego się klubu. W mieście, w którym moda, design i architektura łączą się, gdzie dzielnice są zróżnicowane, gdzie ikony są stale reinterpretowane i gdzie, na boisku i poza nim, Inter Mediolan jest zaangażowany w przyciąganie i inspirowanie nowego pokolenia poprzez sport i jego unikalne cechy stylistyczne.

Przełamując kajdany, odkrywając na nowo granice, przyjmując różnorodność i nieustannie poszukując innowacji. Dzięki nowemu zestawowi domowemu Nike tchnęło nowe życie w kultowe kolory klubu, zmiękczając element paska, aby stworzyć nowy wzór, którego nigdy wcześniej nie widziano. Godnym uwagi detalem jest kołnierzyk koszulki ozdobiony flagą miasta Mediolan w niebiesko-czarnej mozaice.

Koszulka domowa na sezon 2023-24 zawiera również najnowocześniejsze innowacje Nike. Ta wysokowydajna tkanina techniczna wykorzystuje technologię Nike Dri-FIT ADV, która pomaga dzisiejszym graczom zachować suchość przez ponad 90 minut gry. Oddychający splot FIT ADV zapewnia odparowywanie potu, pomagając graczom zachować chłód i lekkość oraz utrzymać wysoki poziom wydajności do ostatniego gwizdka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0