Your Cart

Koszulka domowa aston villa 2023-24

Marka odzieży sportowej Castore nawiązała współpracę z Aston Villa FC, aby wprowadzić na rynek nową koszulkę domową na sezon 2023-24.

Zainspirowana wybuchową atmosferą Villa Park, koszulka aston villa domowa na nowy sezon została zaprojektowana tak, aby zawierała przyśpiewki „Punch! Punch! Go! Go! Go! (Allez, Allez, Allez)” w dni meczowe, umieszczając kibiców w centrum tego słynnego bordowo-błękitnego wcielenia.

Przeprojektowany herb klubu honoruje bohaterów, którzy zdobyli Puchar Europy w 1982 roku i będzie widniał na wszystkich strojach meczowych i treningowych Villi w nowym sezonie. Klub będzie nadal korzystał z obecnej wersji herbu wokół Villa Park, na oficjalnych kanałach cyfrowych i na innych kanałach.

Klub będzie również nadal monitorował lokalne, krajowe i globalne opinie na temat korzystania z odznaki i koszulki w miarę postępów sezonu 2023-24. Ponieważ klub zbliża się do swojej historycznej 150. rocznicy, będzie dalej angażował się w dyskusję z kibicami na temat przyszłego kierunku wizerunku i rozwoju Villi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0