Your Cart

Koszulka domowa arsenal 2023-24

Adidas i Arsenal FC zaprezentowały nową domową koszulkę Arsenalu na sezon 2023-24, w którym przypada 20. rocznica „niepokonanego sezonu” Arsenalu, a oba kluby skorzystały z okazji, aby oddać hołd przeszłości za pomocą uderzającego nowego wyglądu.

Nowa koszulka arsenal 2023 jest inspirowana domową koszulką The Gunners z lat 2003-04. Rekordowe zwycięstwo drużyny w sezonie 2003-04 było niezapomniane. Koszulka ma nową, przyciągającą wzrok czerwoną kolorystykę, kontrastującą z białymi rękawami i motywem błyskawicy biegnącym pionowo od góry do dołu koszulki.

Nowa koszulka świętuje 20. rocznicę niepokonanego sezonu Arsenalu w Premier League, nawiązując do zwycięskiego ducha niepokonanych The Gunners w sezonie 2003-04. Koszulka ma herb Arsenalu, logo Adidas i trzy paski na rękawach w kolorze złotym, a 26 zwycięstw i 12 remisów z tego historycznego sezonu są ozdobione bocznymi paskami koszulki zawodnika.

Legenda Arsenalu, Ray Parlour, powiedział: „Nigdy nie zapomnę tamtego sezonu sprzed 20 lat. Jako członek drużyny byłem otoczony gwiazdami. Jestem zachwycony widząc elementy historii klubu na koszulce domowej w nowym sezonie i myślę, że fani będą naprawdę zadowoleni”.

W koszulce dla zawodników zastosowano technologię HEAT.RDY, oddychającą tkaninę, która odprowadza wilgoć i szybko wysycha, aby pomóc „Gunnersom” grać na wysokim poziomie piłki nożnej i czuć się komfortowo. Technologia RDY, odprowadzająca wilgoć, oddychająca tkanina, która pomaga „Gunnersom” grać na wysokim poziomie piłki nożnej, podczas gdy edycja dla kibiców zawiera technologię AEROREADY, odprowadzającą pot, pochłaniającą wilgoć tkaninę, która utrzymuje fanów w suchości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0