Your Cart

Gavi dziedziczy kultowa koszulka fc barcelona z numerem 6

Barcelona wydała oficjalny komunikat potwierdzający doniesienia, że Gavi będzie nosił klubową koszulka gavi barcelona z numerem 6. Pomocnik zmienia numer koszulki z 30, który nosił od sezonu 2021-22.

Gavi odziedziczył numer noszony przez takich zawodników jak Migueli, Guillermo Amor, trener Javi Hernandez (który nosił koszulkę przez większość swoich sezonów w klubie), a ostatnio Dani Alves, Denis Suarez, Todibo, Kars Alenia i Ricky Puig.

Koszulka Barcelony z numerem 6 jest bez wątpienia niezapomniana, zwłaszcza dla fanów, ponieważ była kiedyś noszona przez ich legendę i obecnego menedżera Xaviego Hernándeza, który nigdy nie przeszedł na emeryturę swojej kultowej koszulki po opuszczeniu Barcelony w 2015 roku i ostatecznie zakończeniu kariery zawodniczej w 2019 roku.

Plany Barcelony wciąż jednak czekają na zatwierdzenie przez La Liga. Pomysł Barcelony polega na zarejestrowaniu nowego kontraktu Xaviego jako zawodnika pierwszej drużyny. Hiszpan przedłużył swój kontrakt z Barcą do 2026 roku we wrześniu ubiegłego roku. Niestety, klub wciąż potrzebuje czasu, aby zarejestrować nowy kontrakt Gaviego z powodu kwestii finansowych.

Wcześniej w tym roku prezydent Barcelony Laporta powiedział, że być może będą musieli rozwiązać kwestię rejestracji kontraktu Gaviego do czerwca. Ale najwyraźniej młody pomocnik będzie mógł nosić koszulkę z numerem 6 w tym sezonie, o ile La Liga da mu zielone światło. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Gavi może zadebiutować w koszulce z numerem 6, gdy katalońska drużyna podejmie Gironę w La Liga w ten weekend. Fani Barcelony są zachwyceni, że Gavi odziedziczy koszulkę Xaviego i uważają, że wychowanek La Masii jest idealnym zawodnikiem do tego zadania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0