Your Cart

Dybala wyjasnia swoja odmowe gry w koszulka z numerem 10 w roma

Paulo Dybala otrzymał propozycję gry w koszulce z numerem 10 po przejściu do Romy. Jednak z szacunku dla legendy klubu, Francesco Tottiego, Argentyńczyk odmówił. Zamiast tego zdecydował się nosić koszulkę z numerem 21 na nadchodzący sezon, ten sam numer, który nosił w Juventusie.

Atakujący pomocnik przybył do Portugalii, gdzie Roma odbywa przedsezonowy obóz treningowy pod okiem trenera Jose Mourinho. Po podpisaniu trzyletniego kontraktu z opcją na czwarty rok, Dybala chce poprowadzić Romę z powrotem do Ligi Mistrzów po sukcesie w Lidze Europy w zeszłym sezonie.

Dybala chce pozostać przy numerze 21, do którego jest przywiązany, ponieważ zna odpowiedzialność i presję związaną z noszeniem koszulka dybala roma z numerem 10 w Romie. „Dyrektor doradził mi, abym wybrał 10, co jest bardzo ważne ze względu na to, co zrobił Totti. Ta koszulka wciąż musi być jego. Dziękuję im za to, ponieważ z taką koszulką musi być szacunek i odpowiedzialność.” powiedział. „Może pewnego dnia ją założę, ale dziś jestem zadowolony z 21. To liczba, na której polegałem i z którą zacząłem wygrywać”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0