Your Cart

Cristiano Ronaldo chce udowodnic swoja wartosc na euro 2024

Cristiano Ronaldo ogłosił podobno, że zamierza nadal reprezentować Portugalię na arenie międzynarodowej, a jego supergwiazdorski napastnik chce przedłużyć swoją karierę do Euro 2024.

38-letni Ronaldo zaliczył 200 występów w reprezentacji narodowej, zdobywając rekordową liczbę 123 bramek. Pomimo pytań o jego rolę po zejściu z ławki podczas Mistrzostw Świata 2022, Ronaldo pozostaje kluczową postacią pod wodzą nowego szefa Portugalii Roberto Martineza.

Ronaldo, który poprowadził Portugalię do zwycięstwa na Euro 2016, mówi, że chce udowodnić swoją wartość i dać przykład długowieczności. Wierzy, że wciąż ma wiele do zaoferowania drużynie narodowej pod względem bramek, asyst i wybitnych występów.

Kultowy napastnik podkreślił swoją miłość do gry i radość z piłki nożnej, podkreślając chęć dalszego przyczyniania się do sukcesów Portugalii. Ronaldo gra obecnie dla Al Nasr w Arabii Saudyjskiej i zamierza utrzymać swoją formę i kondycję, aby w przyszłości zostać wybranym do reprezentacji narodowej.

Portugalia do tej pory miała doskonałą kampanię kwalifikacyjną do Euro 2024, zajmując pierwsze miejsce w grupie J z doskonałym wynikiem 12 punktów. Oczekuje się, że z Crowe’em na czele będą kontynuować dobrą formę i awansują do finałów w Niemczech latem przyszłego roku. Jako ich ikona nr 7.

Zaangażowanie Ronaldo w reprezentację Portugalii i jego pragnienie odniesienia sukcesu inspiruje jego kolegów z drużyny i fanów. Gdy Ronaldo zbliża się do zmierzchu swojej kariery, świat piłki nożnej z niecierpliwością czeka na jego dalsze osiągnięcia i rekordy na arenie międzynarodowej. Zachęcamy do okazania wsparcia Ronaldo poprzez zakup koszulka ronaldo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna wysyłka na całym świecie

Przy wszystkich zamówieniach powyżej 429 PLN

Łatwe zwroty w ciągu 15 dni

15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Międzynarodowa gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczne transakcje

PayPal / MasterCard / Visa

0